logo

(LT) 6 modulis – Atvejo pavyzdžiai

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

Atvejo pavyzdžiai 

Iš daugelio istorijų pateikiame Jums tas, kurios labiausiai ikvėpė mus!

Sėkmės istorija pateikiama vaizdo įraše: Damiano Tescaro, jaunuolis iš Vičenca miestelio (italija), jaučantis aistrą kinui, baigęs Naujosios žiniasklaidos ir Komunikacijos studijas svajoja prisidėti prie World of Warcraft video žaidimo italų versijos realizavimo. 2012 m. jis patraukia tiesiai į Blizzard įmonę, kuri yra pasaulinio lygio vaizdo žaidimų milžinė, turinčią veiksmingą video mokymo programą anglų kalba. Aišku, jis gavo darbą!
``Baimė dažnai yra veiksnys, kuris trukdo pradėti verslą, ieškoma pasiteisinimų, kodėl nesiimti nuosavos veiklos. Viena pagrindinių priežasčių – įgūdžių, kompetencijos trūkumas. Tačiau kai noras tampa didesnis už baimę, visada atsiranda ir sprendimas šį trūkumą eliminuoti`` - teigia Aistė Meškienė, Aesti Design įkūrėja.
Nebijoti priimti pagalbą iš šalies, nuolat mokytis bei kantriai plėsti klientų ratą – verslo etapai, kurių turi nebijoti savarankiškai dirbantis savo srities specialistas. Plačiau apie tai.
Europos programa: ERASMUS jauniems verslininkams.
Erasmus jauniesiems verslininkams yra tarpvalstybinė mainų programa, pagal kurią naujiems verslininkams arba besimokantiems verslininkams yra suteikiama galimybė mokytis prekybos paslapčių iš specialistų, kurie valdo mažas ar vidutines įmones kitoje, programoje dalyvaujančioje, šalyje.

Apsilankykite svetainėje, kad sužinotumėte daugiau.

Inovatyvi skaitmeninių inovacijų idėja sudomino prekybos milžinę L'oreal.
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt

Sėkmės paslaptys (anglų kalba)