logo

(LT) 2 modulis – rodyklė

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

ME-commercer – 2 modulis

2 MODULYJE plačiau susipažinsite su Europos e-prekybos sistema. Nuosekliai susipažinti su šiuo sektoriumi padės šiame modulyje pateikiami statistiniai rodikliai ir juos iliustruojantys info grafikai. Pateikiama pasaulinio žiniatinklio – interneto atsiradimo ir plėtros istorija, jo pritaikymas šiandien atskleidžia šio reiškinio pagrindinius mechanizmus, šiuolaikines tendencijas ir tolesnio vystymosi prognozes. Susipažinkite su jomis ir užtikrintai tęskite savo mokymosi kelią!

Internetas – puikus įrankis, galintis paskatinti mažų įmonių produktų ir paslaugų pardavimus. Palyginti su kitais, labiau tradiciniais pardavimo kanalais, internetas skatina kliento emocinį įsitraukimą, leidžia papasakoti parduodamo produkto istoriją, kuria kliento apsipirkimo patirtį bei sustiprina produkto unikalumo ir kokybės įvaizdį.
Andrea Granelli, konsultacinės firmos Kanso įkūrėja ir prezidentė

1 skyrius

 

Bendra e-prekybos situacija

  • Šiame skyriuje rasite informacijos apie www (pasaulinio interneto tinklo) atsiradimą bei idėjas, kaip panaudoti jo mechanizmus ir tendencijas. Skyriuje taip pat pateikiama informacija apie e-prekybos pažangą visame pasaulyje.

2 skyrius

 

E-prekyba Europoje

  • Šiame skyriuje rasite informaciją e-prekybos sistemos Europoje pagrindus, politikos sritis, susijusias su bendra skaitmenine rinka, jos principus ir tikslus, DESI duomenis – Europos Sąjungos ekonomikos ir visuomenės skaitmeninimo indeksą bei informacija apie e-prekybos tinklą “E-commerce”.

3 skyrius

 

E-prekyba Lietuvoje

  • Kaip plėtojamas skaitmeninės technologijos, vystoma e-prekyba Lietuvoje, su kokiais iššūkiais susiduria šalies verslas, plėtodamas e-prekyba Lietuvoje ir už jos ribų – apie tai rasite šiame skyriuje.

Atvejo pavyzdžiai

 

  • Išplėsti ir pagilinti šiame modylyje įgytas žinias parinkome Jums keletą įmonių istorijų – susipažinkite Jūsų laukiančiomis e-prekybos verslo perspektyvomis!

Testas

 

  • Šioje dalyje galite pasitikrinti savo žinias – pateikiami uždari klausimai apima informaciją, su kuria susipažinote 1,2 ir 3-čiame skyriuose.
DALYVAUKITE MOKYMO KURSUOSE, GAUKITE JO BAIGIMO SERTIFIKATĄ IR TAPKITE ME-COMMERCERIU!
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt