logo

(LT) 6 modulis – 4 skyrius

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

6 modulis – 4 skyrius

Šiame skyriuje rasite informaciją apie:

  • atviro kodo įrankius
  • vaizdines CV formas
  • virtualią reputaciją
Nepriklausomai nuo patirties, mokymo programa turėtų būti trumpa. Wislawa Szymborska, apdovanota Nobelio premija už literatūrą 1996 m.: Kaip parašyti mokymo programą?

``Asmeninis prekės ženklas yra tai, ką žmonės apie tave kalba, kai uždarai duris.`` Amazon.com įkūrėjas Jeffas Bezosas

Įrankiai savireklamai

Čia rasite patarimų ir nuorodų, kaip sukurti savo viešąjį įvaizdį ir pristatyti save potencialiems klientams.

Tinklas yra nepaprastai naudingų patarimų šaltinis, pateikiantis daugiau ar mažiau standartinių modelių, kurių reikia, kad būtų sukurtas efektyvus ir patrauklus CV: jis siūlo vis daugiau ir daugiau novatoriškų programų ir paslaugų, kurios padeda kurti ir platinti mūsų prekės ženklą tiksliniais būdas internete. Svarbu pasirūpinti ne tik turiniu, bet ir CV forma.

Mes Jums išrinkome keletą įrankių:

Visualize.me: (anglų kalba) nemokama internetinė paslauga, leidžianti iš karto paversti CV į infografiką: informacija yra paverčiama grafiku, pateikiant glaustą ir veiksmingą Jūsų studijų, įgūdžių ir interesų apžvalgą. Sistema taip pat yra prijungta prie LinkedIn tinklo, taigi, jei turite profilį šiame socialiniame tinkle, jo pritaikymas bus dar efektyvesnis.

About.me: (anglu kalba) internetinė programa, kuri leidžia Jums sukurti tinkinamą tinklalapį su visa kontaktine informacija, Jūsų trumpą biografija, įgūdžiais ir nuorodomis į socialinę žiniasklaidą, kurią naudojate savo veiklos viešinimui.

Norėdami gauti pagalbos reprezenatyvaus CV parengimui galite kreiptis į tokias paslaugas siūlančias įmones ar regioninę užimtumo tarnybą.

Vaizdinis CV

Vaizdinis CV yra alternatyva tradiciniam popieriniam CV arba jis gali būti integruotas į jį. Vaizdinis CV yra puikus įrankis ne tik ieškant darbo, bet ir asmeninei rinkodarai bei reklamai. Verbaliniu ir neverbaliniu bendravimu galima išreikšti ir parodyti išsamią informaciją, kurią sunku perduoti raštu. Puslapyje “Sėkmės istorijos” mes parinkome Jums tokį pavyzdį. Pereikite prie vaizdo įrašo (anglų kalba).

Vaizdinio CV motyvacija, bendravimo įgūdžiai, kalbotyra, metodai ir kūrybiškumas sintezuojami per mažiau nei dvi minutes. Tai yra idealaus pristatymo laikas. (Kaip atrodo per ilgas prisistatymas – pažiūrėkite čia.

Ar esate pasirengęs priimti iššūkį? Jūs galite tai padaryti savarankiškai arba gauti pagalbos iš tų, kurie turi daugiau patirties nei Jūs. Pasisemti daugiau idėjų savo vaizdiniam CV galite panašiuose vaizdo įrašuose.

Įdomią tokios veiklos patirtį radome Italijoje. NETTOWORK: inovatyvus startuolis, kurį Turine 2016 m. sukūrė jauni žmogiškųjų išteklių ekspertai. NETTOWORK – tai internetinė platforma, kurioje jauni žmonės gali save pristatyti iki 90 sekundžių vaizdo įrašu. Paskelbtas vaizdinis CV leidžia realiu laiku sužinoti, kas ir kaip dažnai jį peržiūrėjo, o įmonės gali išsaugoti “mėgstamus” vaizdo įrašus. Kai potencialus darbdavys atsirenka asmenį tolimesniam pokalbiui, jis paprastai ir lengvai su juo gali susisiekti socialinių tinklų pagalba Susipažinkite su šia platforma www.nettowork.it

Panašus tinklapis anglų kalba.

Interneto reputacija

Pradėjus reklamuoti save ir savo veiklą, reikia suprasti, kad viskas, ką Jūs skelbiate internete ir socialinėje žiniasklaidoje, yra vieša ir matoma daugeliui. Vertinkite internete skelbiamą informaciją apie save kaip esminę Jus reprezentuojančią informaciją. Nebūtina reklamuoti savęs patraukliais vaizdiniais CV ar profesionaliais tinklalapiais, jei Jūs Facebook puslapyje skelbiate vaizdus ir įrašus, kurie pasako apie Jūs žymiai daugiau. Nuo šiol socialinės žiniasklaidos puslapiai yra pirmieji informacijos šaltiniai, kuriuos pamato klientaii ir įmonės. Taigi pirmasis Jūsų klausimas šia tema sau turėtų būti: “Ką aš noriu apie save pasakyti kitiems?” ir pagal tai pristatyti save ir visuose informacijos apie Jus šaltiniuose ir būnant viešumoje.

Google parengtas video įrašas, suteiksiantis informacijos apie tai, kaip valdyti savo reputaciją internete.
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt