logo

(LT) 5 modulis – 5 skyrius

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

5 Modulis – 5 skyrius

Šiame skyriuje rasite:

 • analitiniai įrankiai: Google Analytics ir Google paieškos konsolė (eng. Search Console)

Analitiniai įrankiai

Tinkle viskas gali būti išmatuojama, o priemonė tam pasiekti yra Google Analytics: galingas įrankis, kurį Google leidžia naudoti stebėjimui; galimos alternatyvos naudotojų elgsenos analizės rinkinys, tačiau vis dar yra orientyras visiems, kurie dalyvauja rinkodaroje. Google Analytics siūlo analizės priemones tiek mažosioms įmonėms, tiek elektroninei komercijai, kuri kasdien registruoja tūkstančius vartotojų. Ši priemonė gali pateikti nuo paprastų duomenų, pavyzdžiui, seansų skaičių tam tikrame laikotarpyje, iki labai sudėtingų.

Google analytics

Jūsų svetainės „užkulisių” nagrinėjimas, nesvarbu, ar tai e-komercija, ar svetainė, kurios pagalba galima susisiekti su naujais klientais, yra Jūsų verslo tobulinimo pagrindas. Google Analytics yra labai galingas įrankis, leidžiantis mums suprasti, per nustatytus matavimo parametrų rinkinius, kas veikia gerai, o ką, atvirkščiai, reikia tobulinti.

Mokytis naudotis Google Analytics nėra lengvas ir greitas procesas, tačiau Google pateiktos mokymo priemonės yra labai naudingos. Tarp jų mes išskiriame Demo Account įrankį, kuris leidžia mokytis atliekant eksperimentus su duomenimis iš Google Merchandise Store. Google Analytics demo account yra visiškai funkcionali Google Analytics paskyra, prie kurios gali prisijungti bet kuris Google naudotojas. Tai puikus būdas analizuoti realius verslo duomenis ir išbandyti Google Analytics funkcijas.

Daugelis e-komercijos sprendimų, apie kuriuos kalbėjome 4 Modulyje, yra specialūs moduliai integruotam Google Analytics naudojimui. Parodytas paveiksliukas paimtas iš Prestashop demo versijos.

Google paieškos konsolė

Google paieškos konsolė anglų k. yra nemokama “Google” paslauga, kuri padeda jums stebėti ir palaikyti svetainės “Google” paieškos rezultatus.

 

Naudojantis “Google” paieškos konsole galite:

 • Įsitikinti, kad “Google” gali pasiekti jūsų turinį
 • Atnaujinti turinį nurodant kuriuos puslapius reikia įtraukti į paieškos rezultatus, o kuriuos praleisti
 • Sukurti ir vertinti turinį, kuris sudomina ieškančius informacijos
 • Palaikyti svetainę tik su minimaliu paieškos rezultatų sutrikimu
 • Stebėti ir išspręsti kenkėjiškų programų ar šlamšto problemas Jūsų svetainėje

 

Sužinokite, kaip “Google” paieškoje vartotojai mato jūsų svetainę:

 • Kokios užklausos paskatino jūsų svetainę rodyti paieškos rezultatuose?
 • Kurios užklausos padidino lankytojų srautą?
 • Ar jūsų produktų kainos, įmonės kontaktinė informacija ar įvykiai išryškinti turinio paieškos rezultatuose?
 • Kurios užklausos padidina srautą į jūsų svetainę?
 • Ar gerai veikia jūsų svetainė mobiliiuosiuose telefonuose?
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt