logo

(LT) 2 modulis – Verslo istorijos

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

2 modulis – Verslo istorijos

Šiame puslapyje rasite verslo, kurio sėkmė nulėmė prekyba internete, istorijas. Lietuvos įmonė, prekiaujanti organiškais produktais visame pasaulyje; Italijos įmonė, e-parduotuvės dėka įveikusi ekonomikos krizę; amerikiečių šeimos verslas, kurio sėkmę nulėmė unikali idėja ir minimalios investicijos.

“URBANFOOD” yra šeimos verslas, galintis pasiūlyti įsigyti maisto produktų ir internetu, ir tiesiogiai. Siūlomi maisto produktai – europietiškos „super food“ ir „fast food“ versijos viename. Tikslinė klientų grupė – žmonės, kurie turi mažai laiko maisto ruošimui, tačiau propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Įgyti kokybės sertifikatai užtikrina, kad produktų kokybė paremta mokslo ir pramonės bendradarbiavimu bei garantuoja, kad jo gaminiuose nėra konservantų, dažančių priedų, saldiklių, cukraus, kviečių ar kitų cheminių medžiagų. Visi svetainėje siūlomi produktai yra pagaminti naudojant Lietuvoje auginamas daržoves, vaisius, žoleles ir uogas. Bendrovė, skatindama savo produktų pardavimus, naudoja „pagaminta Lietuvoje” prekės požymį, pristatydama šalį kaip Europos regioną, turinčia gilias ekologinio ūkininkavimo tradicijas, o pati geografinė vietovė vis dar pasižymi nedideliu pramonės sukeliamu užterštumu.

Šios įmonės svetainė sukurta naudojantis “gethopin.lt” platforma: //www.urbanfood.lt/

Priimtas e-prekybos iššūkis tapo Caffè Carbonelli slaptu ginklu, suteikęs mūsų mikro įmonei naują veiklos impulsą, konkurencinį pranašumą prieš kitus šalies gamintojus sumažėjus apyvartai ekonominės krizės metu. Kultūros ir gamybinio meistriškumo paveldas apjungtas su novatoriškomis skaitmeninėmis rinkos galimybėmis davė teigiamų rezultatų įmonės veiklai.

Prekybą savo produkcija internete įmonė pradėjo Ebay prekybos platformoje. Sulaukusi teigiamo klientų įvertinimo įmonė atsidaryti ir savo parduotuvę internete. Įmonė aktyviai reiškiasi ir bendrauja su klientais socialiniuose tinkluose: Facebook, Twitter, Google+, Instagram, YouTube, Vine and Pinterest. 2013 m. įmonė gavo apdovanojimą už sėkmingus įmonės rinkodaros, pasinaudojant skaitmeninėmis technologijomis, sprendimus. Plačiau apie įmonę ir jos veiklą: //www.caffecarbonelli.it/coffee/

Geriausias būdas atpažinti jūsų lagaminus kelionės metu – pasirūpinti asmenine etikete: ši paprasta tačiau unikali idėja leido Rebekai ir Stevui Wilsonams įkvėpti gyvybės “BrandBagTag ™” prekės ženklui. Sėkmės sulaukusi idėja 2006 m. išsiplėtė į nardymo ir vandens sporto sektorių. Įiandien įmonė bendradarbiauja daugiau kaip 300 nardymo reikmenų prekybos taškų. Verslininkai teigia, kad jų sėkmės paslaptis paprasta – atrasta jiems patiems įdomi veiklos niša, todėl Rebeka būsimiems verslininkams siūlo “Atraskite sritį, kuri jums tikrai patinka, ir nebijokite sekti savo aistra”.

Daugiau panašių sėkmės istorijų rasite čia: //www.shopify.com/blog/entrepreneurs-over-50

Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt