logo

(LT) 5 modulis – rodyklė

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

ME-commercer – 5 modulis

5 MODULYJE Jūs rasite apžvalgą apie bendravimo priemones, kurios gali būti naudojamos e-prekybos veiklos reklamai: reklama internete pagal raktinius žodžius, socialinės žiniasklaidos rinkodaros veikla; SEO (socialiniai-ekonominiai tikslai) veikla; e-pašto rinkodara; palyginamosios svetainės. Jūs taip pat susipažinsite su analitinėmis priemonėmis, kurių pagalba apskaičiuosite bendravimo rezultatus ir reklamos veiklą.

…kalbame ne apie tai, kaip reikia įtikinti žmones, kad jiems kažko reikia, kai iš tikrųjų nereikia. Mes atrandame tai ko mes norime. Ir, manau, mes turime pakankamai gerą nuojautą suprasti, ar to paties nori ir kiti.
Steve Jobs

1 Skyrius

Internetinė rinkodara

  • Šioje Modulio dalyje Jūs rasite apžvalgą apie pagrindines internetinės rinkodaros priemones; sutelksime dėmesį į ryšių su klientais valdymo sąvoką ir virtualius pokalbius kaip į dialogo su klientais priemonę.

2 Skyrius

SEM – Paieškos sistemų rinkodara

  • Šiame skyriuje rasite įvadą į SEM sąvoką ir įvadinį vadovą Google paieškos optimizavimui.

3 Skyrius

Socialinė rinkodara

  • Šiame modulio skyriuje mes pateikiame apžvalgą apie veiklos metodus, galimybes ir rizikas pagrindinių socialinių žiniasklaidų, kurios yra naudojamos versle, o taip pat apie išsamios analizės priemones, kurios yra naudojamos dėl savianalizės galimybių.

4 Skyrius

E-pašto rinkodara

  • Šiame skyriuje Jūs sužinosite kas yra e-pašto rinkodara ir tiesioginė e-pašto rinkodara, labiausiai paplitusias formas ir matavimo prietaisus.

5 Skyrius

Analitinės priemonės

  • Viskas, kas yra tinkle, gali būti pamatuota. Šiame skyriuje Jūs išmoksite kaip naudoti analitines priemones, kurias teikia Google: Google Analytics ir Google Search Console.

Atvejo pavyzdžiai

5 Modulio istorijos supažindins su skaitmenine rinkodara per naujienlaiškius, Facebook puslapius, Twitter paskyras, Youtube kanalus ir Instagram nuotraukų kolekciją. Visa tai apima pavyzdžius, su kuriais reikia dirbti ir, iš kurių reikia mokytis.

Testas

Šioje dalyje galite pasitikrinti savo žinias – pateikiami uždari klausimai apima informaciją, su kuria susipažinote 1-ame ir 2-ame, 3-čiame, 4-tame ir 5-tame skyriuose bei jas iliustruojančiose verslo istorijose.

DALYVAUKITE MOKYMO KURSUOSE, GAUKITE JO BAIGIMO SERTIFIKATĄ IR TAPKITE ME-COMMERCERIU!
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt