logo

(CZ) Modul 2 – Příběhy úspěšných

Modul 1
Modul 2
Modul 3
Modul 4
Modul 5
Modul 6

Modul 2 – Příběhy úspěšných

V této sekci vám přinášíme příbeh úspěšné litevské firmy, která vystupuje na trhu jako podnik spojující kvalitu produkce, moderní trend, zdraví a národní tradici. Přístup hodný následování.

URBANFOOD je rodinný podnik, který prodává potraviny online i offline – směs superpotravin i fast-foodu. Cílovou skupinou jsou lidé, kteří nemají čas vařit, ale zároveň chtějí žít zdravě. Produkty se zejména zaměřují na lidi, kteří jsou vegetariáni, vegani nebo jedí syrovou stravu. Společnost ručí, v souladu se zvláštními přepisy pro toto odvětví, za kvalitu svých produktů, spolupracuje s vědci a garantuje, že její produkty neobsahují žádné konzervační látky, barviva, sladidla, cukr, pšenici nebo chemické látky. Všechny produkty nabízené na touto společností jsou vyráběné ze zeleniny, ovoce, bylinek a bobulí pěstovaných v Litvě. Takto společnost propaguje značku “Litva” jako region Evropy, ve kterém je dlouhá tradice bio-zemědělství, a také jako přírodní a neznečištěný region.
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikace odpovídá výlučně autorka/autor. Publikace nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejím obsahem.
Pro další informace o projektu kontaktujte: info@proeduca.cz