logo

(LT) 5 modulis – atvejo pavyzdys

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

Atvejo pavyzdžiai

Šiame skyriuje siūlomos istorijos yra “geriausios praktikos” rinkinys rinkodaros ir komunikacijos srityse. Pristatome žmones, kurie įdėjo savo pastangas, šypsenas, įgūdžius ir norą veikti.

Šioje istorijoje mes pristatome įdomią asmenybę: italę Alessandra Farabegoli. Nuotraukoje galite rasti ištrauką iš pirmojo el. laiško, kurį gavome davę sutikimą iš jos gauti reguliarius informacinius biuletenius. Atidarę jį randamę taip pateikiamą informaciją: “Aš dirbu, kad tapčiau nereikalinga. Padedu savo klientams išnaudoti interneto galimybes, ypač el. pašto rinkodarą, kad jie galėtų teikti geresnes paslaugas, geriau dirbti ir daugiau uždirbti. Šia veikla užsiimu jau 20 metų: konsultuoju, vedu mokymus, rašiau knygas ir straipsnius bei vedu atvirus seminarus. Aš gerai išmanau “MailChimp” ir galiu padėti Jums jį efektyviai išnaudoti. Esu įsitikinusi, kad tikroji revoliucija – tai gerai dirbti ir nebijoti pasikeisti. “
Tai yra antras el. laiškas, kurį mums atsiuntė Alessandra. Šiuo el. laišku Alessandra užmezga tvirtą ryšį su pranešimo gavėju, pateikdama informaciją kaip dialogą (naujienlaiškyje visada įterpiama jos nuotrauką, susiprina jausmą, kad kalbame su ja pirmuoju asmeniu). Mes taip pat gavome informaciją, susijusią su tema, kuria domėjomės, ir tai dar labiau padidino mūsų įsitraukimą.
“Facebook” paskyros skiltyje “Apie” “Volvo” teigia, kad šis puslapis tai “vieta, kur galite atrasti mūsų naujausius istorijas ir informaciją apie mūsų automobilius. “Jei yra kažkas, kuo galime Jums padėti – prašome atsiųsti mums pranešimą”.
Terminas “istorijos” čia akcentuojamas tkslingai, kaip ir pabrėžiama, kad kompanija čia yra pasiryžusi kurti dialogą su potencialiais ir esamais klientais. “Volvo” misija kurią patvirtino prezidentas ir generalinis direktorius Hakanu Samuelssonu (2018 m. birželio mėn.) skamba ambicingai: “Mūsų vizija – iki 2020 m. naujuose “Volvo”automobiliuose niekas neturėtų žūti ar būti rimtai sužeistas”.
Istorijos kūrimas ir turinio nuoseklumas – vienas svarbiausių e-rinkodaros elementų šiandien. Kurti istoriją galima apimant keletą šaltinių – Facebook, blogą, internetinę svetainę, Youtube kanalą. Žemiau pateikiamas vienos daugiau nei 10 metų sėkmingai veiklą vykdančios įmonės istorijos kūrimo pavyzdys.

Kad ir kaip išsijuosęs bebendrautum su savo klientais gyvai parduotuvėse, naujienlaiškiais ir socialiniuose tinkluose, daug „kodėl“ lieka neatsakyta. Nes situacijų – nepabaigiama įvairovė, o žmonių požiūriai bei lūkesčiai gali skirtis kaip diena ir naktis. Artėjant įmonės vienuoliktajam gimtadieniui norime daugiau papasakoti apie mus. Pasakyti, kodėl esame „Livinn“, kodėl „Sveiki produktai“, kodėl būtent tokie, kokie esame dabar.

Vienuolika metų mums labai daug. Ypač prisiminus, kaip kukliai viskas prasidėjo ir kaip palaipsniui augo. Kokie buvom žali, naivūs ir realiai nesupratom, į ką įsivėlėm…. (//guodos.pastebejimai.lt/2018/04/26/kas-tie-livinn-sveiki-produktai/)

 

Guodos video blogas.

Komanda, kūrybos ir gamybos procesas – užkulisiai, kurie leidžia klientui pažinti jus iš arčiau ir gali pasitarnauti kuriant lojalių klientų ratą. Pristatome Jums dar vieną lietuviško verslo pavyzdį – “Kodėl viskas taip?”

VASARA/18 BACKSTAGE

Nuostabiausiam penktadienio rytui♡Užsitaisykit prieš savaitgalį geros nuotaikos patrankas!P-a-s-i-g-a-r-s-i-n-k-i-t-e ir pajuskite mus supusius ir lingavusius įspūdingus vėjus.Įspūdingų vėjų V A S A R A /18 pasirodo jau GEGUŽĖS 15 dieną:Butikėlyje, V&V Boutique, M.K.Paco g 13, VilniujeMūsų e-parduotuvėje:www.viktorijos.lt/e-parduotuveIr pas mūsų draugus:Baltas ir Butikas KlaipėdaBaltas ir Butikas KaunasFAIRY HOUSE BoutiqueELER mados namaiMoustache Boutiquelaukti liko nedaug,V.V.p.s.Didžiausias ačiū stipriai kaip kumštis mūsų komandai, Vyrui- už tą įspūdingą paplūdimio lovą ir jos daugkartinį diskolavimą.Nataliukui- už TIEK pagautų smėlio audrų ir įspūdžių, kurie mano galvoje links ilgai.Mano mylimoms merginoms Laurai, Lenai ir Jūratei- už viską ir tiesiai iš širdies.Puikiai fotografei Erikai Majai, kuri atsižvelgiant į oro sąlygas sakė negaliu pažiūrėt, ką fotkinu, bet žinok "wow".

Posted by V&V on Thursday, 10 May 2018

Norėdami perskaityti istoriją iki pabaigos, spauskite čia.

Pirmame modulyje pristatėme svetainę ir istoriją apie mikroįmonę, kuri gamina veltinius batus: my feltboots. Toliau pateiktuose paveikslėliuose rasite informaciją apie jų rinkodaros būdus, naudojant “Facebook”, “Instagram” ir “Pinterest” socialinius tinklus.
VšĮ “Versli Lietuva”: įstaigos profilis socialinėje paskyroje: vekla įvykiai ir naujienos.
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt