logo

(LT) 3 modulis – rodyklė

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis

4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

ME-commercer – 3 modulis

3 MODULYJE rasite informaciją, nuorodas ir praktinius patarimus, kuriuos reikia žinoti ir pasiruošti prieš prededant vykdyti ME-commercerio veiklą: teisinio reguliavimo ir mokėjimo sistemų apžvalgą; duomenų apsaugos reikalavimus; esminius veiksnius, turinčius įtakos logistikos ir rinkodaros sistemų pasirinkimui.

1 Skyrius

Verslo modeliai

  • Šiame skyriuje pristatomas modelis, kuris tapo labai populiarus ir lengvai naudojamas nagrinėjant verslo modelius.

2 Skyrius

Teisinis reguliavimas, saugumo ir duomenų apsaugos reikalavimai

3 Skyrius

Mokėjimo metodai

  • Technologijos, kuriomis grindžiami internetiniai mokėjimo metodai, yra esminiai elektroninės prekybos elementai. Pardavimo proceso sėkmė ir pirkimo saugumas priklauso nuo jų efektyvumo. Tradicinės mokėjimo sistemos vis dar yra populiarios, tačiau greitas skaitmeninių technologijų vystymasis atveria naujas perspektyvas. Šiame skyriuje rasite trumpą naudojamų mokėjimo metodų aprašymą ir nuorodas į teisės aktus, kurie netrukus turėtų pakeisti nusistovėjusius pirkėjų įpročius.

4 Skyrius

Logistika

  • Elektroninėje prekyboje logistika yra vienas pagrindinių vartotojų pirkimo sprendimo veiksnių. Efektyvi logistika yra e-prekybos sėkmės veiksnys. Šiame skyriuje rasite informaciją apie pagrindinius logistikos elementus, galimus jų modelius ir esminius proceso elementus.

5 Skyrius

Rinkodara

Atvejo pavyzdžiai

Mikroįmonių veiklą iliustruojančios istorijos.

Testas

Šioje dalyje galite pasitikrinti savo žinias – pateikiami uždari klausimai apima informaciją, su kuria susipažinote 1, 2, 3, 4 ir 5-tame skyriuose.

DALYVAUKITE MOKYMO KURSUOSE, GAUKITE JO BAIGIMO SERTIFIKATĄ IR TAPKITE ME-COMMERCERIU!
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt