logo

(LT) 4 modulis – rodyklė

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

ME-commercer – 4 modulis

4 modulyje pristatome elektroninės prekybos kūrimo kanalų sistemą: e-prekyvietes, elektroninę rinkodarą ir e-verslo turinio valdymo sistemas.

Nors dauguma vartotojų to nežino, bet e-komercija tai ne tik Amazon ar eBay. Jie yra savo srities gigantai, bet yra labai daug sėkmingų prekyviečių, kurios patenkina vartotojų poreikius.
Oliver Prothmann

1 Skyrius

E-prekyvietės

  • Šiame skyriuje sužinosite kas yra e-prekyvietė, koks jos veikimo principas, susipažinsite su populiariausiomis e-prekyvietėmis ir galimomis jų alternatyvomis

2 Skyrius

E-verslo turinio valdymo sistema

  • Šiame skyriuje aptarsime populiariausias e-platformas, suteikiančiais Jums galimybę prekiauti produktais ir paslaugomis internete.

Atvejo pavyzdžiai

 

Čia rasite daugiau verslo, parduodančio e-prekyvietėse ir e-platformose patirčių, teritorinį marketingo ir dropshippingo pavyzdžių.

Testas

 

Šioje dalyje galite pasitikrinti savo žinias – pateikiami uždari klausimai apima informaciją, su kuria susipažinote 1-ame ir 2-ame skyriuose bei jas iliustruojančiose verslo istorijose.

DALYVAUKITE MOKYMO KURSUOSE, GAUKITE JO BAIGIMO SERTIFIKATĄ IR TAPKITE ME-COMMERCERIU!
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt