logo

(LT) 6 modulis – rodyklė

1 Modulis
2 Modulis
3 Modulis
4 Modulis
5 Modulis
6 Modulis

ME-commercer – 6 modulis

 

6 MODULIS skirtas tiems, kurie nori pradėti konsultavimo veiklą e-prekybos srityje. 6 Modulyje Jūs susipažinsite su savarankiško užimtumo galimybėmis. Čia rasite įrankius ir praktinę informaciją, leidžiančią Jums pradėti konsultavimo veiklą šiame sektoriuje: reikalingus įgūdžiusi ir įrankius, ar strategijaos, galinčias paskatinantis Jus ir/ar Jūsų verslą. Šią medžiagą galite tyrinėti bet kuriuo metu. Mes rekomenduojame tai padaryti mokymosi kelio pradžioje: nuosekliai susipažįstant su medžiaga ir atliekant pratimus tuo pačiu metu.

Darbo rinka niekada nebuvo statiška. Ekonominiai pokyčiai ir technologinė pažanga visada reikalavo gebėjimo prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios rinkos poreikių, todėl šiuolaikinis iššūkis yra ne permainos, o jų greitis. Pasaulio Ekonomikos Forumas prognozuoja, kad du trečdaliai vaikų, šiandien įstojusių į pradinę mokyklą, ateityje turės profesijas, kurios dar neegzistuoja. Jei nėra tinkamų įgūdžių, su pavojumi atsilikti žiniomis susiduria tiek fiziniai asmenys, tiek ir įmonės.

1 Skyrius

Būtini įgūdžiai

  • Šiame skyriuje rasite įgūdžių sąrašą, kurie yra būtini tam, kad sėkmingai pasinertumėte į darbo rinką. Peržvelkite ir sužinokite, kokius įgūdžius Jums verta tobulinti ir kokiais įgūdžiais galite pasikliauti.

2 Skyrius

Jūsų virtualus biuras

  • Šiame skyriuje pateikiama informacija apie tai, kas yra būtina įrengiant virtualų biurą. Kokie yra įrankiai (aparatūra ir programinė įranga) reikalingi veiklos pradžiai? Atidarykite nuorodą, kad visa tai sužinotumėte.

3 Skyrius

Savarankiškas užimtumas

  • Šioje dalyje sužinoste, kokią legalią veiklos formą galite pasirinkti norėdami pritaikyti savo, kaip me-comercerio žinias.

4 Skyrius

Įrankiai savireklamai

  • Sukurkite savo įvaizdį ir rūpinkitės juo. Susipažinkite būtinais įrankiais ir įgūdžiais.

Sėkmės istorijos

  • Šiame modulyje parinkome keletą pavyzdžių, kuriuose susipažinsite su skirtinga, tačiau ikvepiančia jaunų žmonių verslo projektų patirtimi.

Pratimai

  • Šio Modulio teste Jums siūlome pratimų rinkinį. Juos galite daryti, kai tik norite, kaip norite ir su kuo norite – išmatuokite savo universaliuosius įgūdžius, pabandykite paeksperimentuoti su veikla, kurios Jums reikės pradedant me-commercerio veiklą.
DALYVAUKITE MOKYMO KURSUOSE, GAUKITE JO BAIGIMO SERTIFIKATĄ IR TAPKITE ME-COMMERCERIU!
Tinklapis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už tinklapio turinį atsako projekto partneriai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Daugiau informacijos: projektai@paneveziodrmc.lt